Hizmetler

Profesyonel Tesis Yönetimi

Bütünsel destek paketimiz, düzgün çalışma ve binanızın verimli kullanımı ile ilgilenecektir. Şirketimiz ve Tecrübelerimiz, bir binanın profesyonelce işletilmesi için gerekli tüm teknik ve altyapı hizmetlerini kapsamaktadır. Mülk yönetiminin tüm yönlerini gözetmek için sahada yetkili bir personel ile güvenilir bir temasa geçeceksiniz. Mülkünüz için özel, entegre bir yönetim konsepti geliştirmekten mutluluk duyacağız.

"İyi yönetilen süreçler,iyi sonuçlar doğurur."

Her şey dahil tesis yönetimi paketleri ile  sizlere, çeşitli servis bölümlerimizin uzmanları tarafından tesisinizin en verimli şekilde yönetilmesi adına maksimum katkı sağlanacaktır. Mülkünüzü verimli, gelişmiş ve sürdürülebilir bir şekilde işletmek için size çözüm odaklı  yardımlar sağlayacağız. Hem teknik hem de altyapı tesis yönetimi ile ilgilenmekten mutluluk duyacağız. Bu amaçla, mülkünüzün ihtiyaçlarına uygun bir konsept oluşturmak için  bir dizi pratik modül geliştirdik.

Böylece operasyonel yönetim, teknik sistemlerin bakımı ve enerji yönetiminden güvenlik hizmetlerine, tesis temizliği, catering ve ofis hizmetlerinden mülk muhasebesine kadar her şeyin arka planda talepleriniz doğrultusunda sorunsuz bir şekilde çalıştığından emin olurken, sizler en iyi yaptığınız işe tamamen konsantre olabilirsiniz. Ekibimiz sizin , binanızın, kiracılarınızın ve çalışanlarınızın ihtiyaçları için her zaman orada olacaktır.

HİZMETLERİMİZ

  • Bina Yönetim Hizmetleri
  • Profesyonel Temizlik Hizmetleri 
  • Profesyonel Güvenlik Hizmetleri
  • Bahçe Bakım & İlaçlama Hizmetleri
  • Teknik Bakım Hizmetleri
  • Danışmanlık

Hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için Hizmetler sayfasını ziyaret edebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz…